"Semua penulis akan mati. Hanya karyanya yang akan terus abadi. Maka tulislah sesuatu yang akan dapat membahagiakan dirimu di akhirat nanti "
- Saidina Ali bin Abi Talib-


Monday, January 6, 2014

MENANG PENCARIAN BLOGLIST 2014 BY BBL

Assalamualaikum
hye semua !

SYIRA MENANG PENCARIAN BLOGLIST 2014 BY BBL :D 
YEAYY ! HEHE..


Nak tahu senarai bloggers yang terpilih ??


Blogger Kacak

1. Wafi Remli - http://wafiremli.blogspot.com
2. Kucing Hitam - http://www.kucinghitam.net
3. Ejulz - http://kampung-kameq.blogspot.com
4. Mimbar Kata - http://mimbarkata.blogspot.com
5. Feetri Mahadzir - http://pheet3stories.blogspot.com
6. Faez Ramly - http://faezramlypunye.blogspot.com
7. Muhammad Khairuddin Lim - http://kakitravelkhairuddin.blogspot.com
8. Oh Oh Zulasri - http://ehbloger.blogspot.com
9. Hikayat Budak Pening - http://pening-pala.blogspot.com
10. Hamka Rosli - http://hamkarosli.blogspot.com


Blogger Cantik
1. Hidayah - http://ordinarysempoi.blogspot.com
2. Azlina bt Azis - http://www.azlinaazis.blogspot.com
3. Jue Azri - http://jueazrin.blogspot.com
4. Mama As Blog - http://mamamamy.blogspot.com
5. Mrs. Wordy - http://paigecaiden.blogspot.com
6. Ashyas Sories - http://ashyastories.blogspot.com
7. Ahda - http://peningkah.blogspot.com
8. Ellallyn - http://xiauraellallyn.blogspot.com
9. Nuur Farhani Zulkifli - http://nuurfarhani96-misswhiterose.blogspot.com
10. Cerita Si Hitam Manis - http://blogyanapunya.blogspot.com
11. Yumida - http://umikasum.blogspot.com
12. Dzureen Darwis - http://dzureendarwis.blogspot.com
13. Syira Lokman - http://syiralokman.blogspot.com


Nama Syira last ! nasib baik la BBL pilih 13 orang untuk blogger cantik...
dapat juga Syira menumpang ye dak ? hehe..Alhamdulillah..rezeki :)
Terima kasih BBL..
so..Bloggers ! JOM BLOGWALKING ! ^_^


DISCLAIMER

Ini merupakan blog peribadi.

Segala ilmu,info,tips,gambar atau apa sahaja dalam blog ini adalah hak milik peribadi, dari pemerhatian dan sumber yang boleh dipercayai.
Tiada yang diambil dari sumber lain melainkan yang telah dikreditkan/dibacklinkkan/dinyatakan sumber asal dibawah setiap artikel bagi menghormati penulis/pemilik artikel asal.

Pemilik tidak bertanggungjawab sekiranya berlaku sebarang masalah dengan info yang anda kongsi di mana mana laman sosial.
Pendapat pemilik mungkin berubah mengikut nilai ilmu.
Mohon bertanya dahulu sebelum membuat sebarang spekulasi atau penyebaran maklumat. :)

Mohon tegur jika salah.
Terima kasih. :)

Official Blog Syira Lokman Copyright © 2014 Designed by Ms.Azhafizah